logo
KategorieMaski do ust

W ofercie naszego sklepu internetowego umieściliśmy maski do ust. Artykuły te są niezbędne do codziennej pielęgnacji, dlatego powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej zadbanej kobiety. Ich delikatna formuła najczęściej opiera się na ekstraktach z roślin, cennych olejkach oraz pobudzających kwasach. Dostępne u nas kosmetyki występują m.in. w formie maseczki hydrożelowej, którą nakłada się na oczyszczoną skórę tuż po złuszczającym peelingu.

Produkty te sprawiają, że usta pięknie się prezentują. Wyroby zachwycają też swoim zapachem. Ich aromat często jest kojarzony z owocami i ziołami. 

 Choosy Lip Pack Arbuz masec...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Black Pearl...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Fruit masec...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Gold Pearl...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Herb masecz...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Honey masec...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Mango masec...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Milk masecz...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Peach masec...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Pink Pearl...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Purple Pear...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Strawberry...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack White Pearl...
11,00 zł

 Choosy Lip Pack Yuzu
11,00 zł

 Honey & Milk Lip całonocna...
41,99 zł

 SKINFOOD Mint Sparkling Foo...
21,99 zł

Jakie efekty zapewnia maska do ust?

Odnajdziesz u nas artykuły, które wykazują działanie odżywiające, regenerujące, a także złuszczające. Jeśli zmagasz się ze spierzchniętą, popękaną skórą warg, nawilżająca maseczka do ust jest właśnie dla Ciebie! Gdy natomiast zależy Ci na jędrnej i gładkiej powierzchni, sięgnij po maskę wzbogaconą o miód lub tłusty olejek.  

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy stosować produkty zgodnie z zaleceniami producenta. Większość artykułów pozostawia się na skórze przez 20-30 minut, a następnie zabezpiecza wargi delikatnym balsamem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!