logo
KategorieMaski do stóp - skarpetki złuszczające do stóp

W codziennej pielęgnacji powinny pojawić się maski na stopy. Kosmetyki te zmiękczają naskórek, pozostawiając go gładkim i miękkim w dotyku. Regularna opieka nad tą częścią ciała sprawia również, że skóra jest mniej podatna na podrażnienia i odciski. To szczególnie ważne dla osób, które wiele godzin w ciągu dnia spędzają na chodzeniu.

W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy również produkty minimalizujące obrzęk, zaczerwienienia czy też opuchliznę. Z takich artykułów możesz skorzystać np. po długim dniu spędzonym w szpilkach. Dzięki nim poczujesz ulgę i zapomnisz o obolałych kończynach. 

Złuszczająca maska do stóp

Ze złuszczających kosmetyków powinni skorzystać ci, którzy zmagają się z szorstką skórą. Maska na stopy opiera się na składnikach zmiękczających. Najczęściej zawiera takie substancje jak m.in. kwas AHA, BHA i mlekowy. Usuwają one zrogowaciały naskórek i pozostawiają gładką powierzchnię.

Wiele produktów złuszczających wykazuje także działanie antybakteryjne. Dzięki temu mogą pomóc w zlikwidowaniu drobnoustrojów obecnych na skórze i zredukować takie objawy jak swędzenie czy pieczenie. W zmiękczających artykułach kosmetycznych zwykle pojawia się również mocznik. Świetnie sprawdza się przy suchym naskórku — wówczas usuwa jego martwą część, a jednocześnie dogłębnie nawilża.

Dogłębne nawilżenie dzięki maskom na stopy

Jeśli chcesz zachować gładką skórę, pamiętaj o jej odpowiednim nawilżeniu. W tym celu proponujemy maski do stóp wzbogacone o cenne oleje czy też mocznik. Obecność takich składników sprawia, że naskórek staje się bardziej sprężysty, elastyczny i miękki. 

W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdziesz kosmetyki do pielęgnacji, które są odpowiednie do każdego typu skóry. Poszczególne produkty pozytywnie wpływają na kondycję ciała, a ich systematyczne stosowanie odżywia i regeneruje ciało. Opierają się one na naturalnych wyciągach roślinnych, witaminach oraz minerałach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz do składania zamówień!