logo
KategorieKosmetyki przeciwsłoneczne - Ochrona przeciwsłoneczna twarzy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokojakościowe kosmetyki przeznaczone do różnego rodzaju skóry, które różnią się parametrami, takimi jak na przykład wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej. Dostępne w asortymencie kosmetyki spełniają standardy produkcji i stanowią skuteczne wsparcie w walce z negatywnymi skutkami oddziaływania promieni słonecznych na cerę.

Kosmetyki przeciwsłoneczne – ochrona przed szkodliwym promieniowaniem

Świadomość konieczności stosowania kremów przeciwsłonecznych z filtrem jest teoretycznie powszechna, jednak w praktyce często wygląda to całkiem inaczej. Jako że wpływ promieni może być wysoce szkodliwy, warto stosować prawidłową ochronę. Niezabezpieczona skóra wystawiona na nieograniczone działanie słońca jest narażona na groźne poparzenia, szybciej też się starzeje. Przy długotrwałej ekspozycji na słońce może dojść do rozwinięci się niebezpiecznego nowotworu zwanego czerniakiem.

Nie oznacza to jednak całkowitej rezygnacji z przebywania na słońcu – wystarczy się odpowiednio zabezpieczyć, w czym pomogą Ci zgromadzone w tej kategorii kosmetyki przeciwsłoneczne do twarzy i ciała. Pamiętaj, że ochrona przez nie gwarantowana powinna być stosowana regularnie. Incydentalne nałożenie da niewiele, ponieważ światło słoneczne, a więc i promieniowanie UV, oddziałują na skórę człowieka cały czas. Dlatego nawet przy dużym zachmurzeniu powinno się korzystać z wysokojakościowych filtrów przeciwsłonecznych.

Jak korzystać z kosmetyków przeciwsłonecznych?

Z oferowanego kremu przeciwsłonecznego należy korzystać regularnie i nakładać go na cerę lub skórę w odpowiednim czasie. Najlepiej zrobić to na około pół godziny przed wyjściem na zewnątrz, a następnie – w przypadku długotrwałego przebywania na słońcu – co 2-3 godziny nakładać na twarz, bądź ciało dodatkową warstwę. Systematyczność stosowania jest najważniejsza, a z dostępnymi w sprzedaży produktami ochrona przeciwsłoneczna staje się ona również wygodna. Oferujemy kosmetyki, które dobrze się rozprowadzają i szybko wchłaniają.