logo
KategorieBazy pod makijaż i podkład

Oferowane w KM Cosmetics bazy to pielęgnujące primery, które zadbają o Twoją skórę i pomogą przedłużyć trwałość makijażu. Taki podkład stanowi trwały fundament dla wszystkich innych kosmetyków, a do tego łączy swoje właściwości z kremem pielęgnującym, nawilżając, oczyszczając i regenerując Twoją skórę. Przy cerze problematycznej polecamy zaś produkty matujące, pozwalające ukryć wszelkie niedoskonałości.

Kiedy przydają się bazy pod makijaż?

Jeśli na Twojej skórze występują wypryski i nierówności, to mogą one utrudniać nałożenie i pogorszyć trwałość makijażu. Wygładzający primer pod podkład pomoże Ci sobie z nimi poradzić. Tworzy on gładką powierzchnię, na której idealnie rozprowadzisz kolejne kosmetyki.

Wszystko, co rano tak starannie nałożyłaś, jest narażone na ścieranie się w ciągu dnia. Duża wilgotność, pot i dotykanie twarzy sprawiają, że makijaż zaczyna wyglądać coraz gorzej. W tym wypadku również na ratunek przychodzi nawilżająca, wygładzająca baza pod podkład. Dzięki niej każda z kolejnych położonych warstw ma się czego trzymać, a także izoluje je od skóry. Używając takiego primera, przekonasz się, że nawet po kilku godzinach wyglądasz tak, jakbyś przed chwilą się pomalowała.

Ochrona skóry

Oferowane w KM Cosmetics bazy nawilżające pod makijaż dbają nie tylko o Twój świetny wygląd, ale także o zdrowie skóry. Nasze produkty ujędrniają, regulują wydzielanie sebum i wzmacniają naczynia krwionośne. Wszystko to dzięki pieczołowicie dobranym przez specjalistów składnikom, takim jak kolagen, który spowalnia też procesy starzenia, peptydy oraz witamina C. To nowatorska formuła, pozwalająca skórze oddychać i przywracająca jej blask. Matująca baza zawiera też pigmenty, które kryją widoczne na cerze niedoskonałości, jak na przykład przebarwienia albo pęknięte naczynka.

Nawilżający primer to też kolejna warstwa ochronna, broniąca skórę przed czynnikami zewnętrznymi, szkodliwym wpływem innych kosmetyków, zapobiegająca zatykaniu porów i gromadzeniu się zanieczyszczeń.

Baza pod podkład – aplikacja

Najlepiej jest robić makijaż bazy opuszkami palców, ponieważ niewiele różni się to od nałożenia kremu pielęgnacyjnego. Jeśli stosujesz podkład matujący, nałóż go wyłącznie na problematyczne miejsce, a jeśli jest to zwykły produkt, należy równomiernie rozprowadzić cienką warstwę po całej twarzy.

Wybierając bazy pod makijaż z KM Cosmetics, kupujesz nie tylko primer pod podkład, ale także produkt pozwalający Ci zadbać o cerę. Zależnie od potrzeb może on w sobie łączyć wiele funkcji, jak na przykład matującą, rozświetlającą lub liftingującą.