logo
KategorieMaski do rąk i dłoni - Nawilżające maseczki do rąk

Delikatna skóra rąk potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Są one narażone na wiele czynników zewnętrznych, które pogarszają ich wygląd. Środki do czyszczenia czy też płyny do kąpieli silnie wysuszają, prowadząc do uszkodzeń mechanicznych, otarć i pęknięć skóry. Aby cieszyć się gładkim i miękkim naskórkiem, warto sięgnąć po dedykowane maski na dłonie.

W naszej ofercie przygotowaliśmy silnie regenerujące produkty do codziennej pielęgnacji rąk. Zawarte w nich składniki dogłębnie nawilżają, przywracając dawną sprężystość i elastyczność. W wyrobach często pojawiają się takie substancje jak np. witamina E, A czy też masło shea. Dzięki tym elementom skóra staje się bardziej odżywiona i błyszcząca.

Maski na dłonie — regeneracja i pielęgnacja

Ręce są narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, takich jak np. wiatr czy mróz. Nieodpowiednia pogoda wpływa na ich kondycję i przyczynia się do powstawania drobnych ran i uszkodzeń. Każde przerwanie naskórka powoduje ból i dyskomfort, dlatego warto zadbać o jego odpowiednie nawilżenie. Zapewnia ono większą elastyczność i redukuje ryzyko pojawienia się bolesnych otarć czy pęknięć.

 

Dostępne u nas maski występują m.in. w formie rękawiczek. Produkty te nakłada się na oczyszczoną skórę dłoni, a następnie pozostawia się na czas określony przez producenta. Pod ich powierzchnią tworzy się mikroklimat, który zwiększa przyswajalność cennych składników. Dzięki temu substancje nawilżające mogą dokładnie wniknąć w głąb naskórka.

 

Kiedy warto sięgnąć po maski do rąk i dłoni?

O regularnej pielęgnacji rąk należy pamiętać przez cały rok. Systematyczność jest tu kluczowa — to właśnie dzięki niej możesz liczyć na zadowalające efekty. Składniki dostarczane do skóry mogą redukować podrażnienia, nawilżać, zapobiegać utracie wody oraz spowalniać starzenie. Maska do rąk jest potrzebna w szczególności zimą i jesienią. Niskie temperatury i duży wiatr przyczyniają się do mikrouszkodzeń naskórka, a efektem takiej pogody często są spierzchnięte ręce.

Do niebezpiecznych czynników atmosferycznych należy też zbyt duże promieniowanie UV. Z tego względu w letniej pielęgnacji także powinna pojawić się maska do dłoni. Produkty wzbogacone o witaminę C to z kolei częsty wybór osób w wieku średnim. Obecność tego składnika wykazuje działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu może spowalniać oznaki starzenia.

Jeśli poszukujesz sprawdzonych sposobów na dogłębną regenerację rąk, poznaj nasze propozycje! Wybierz, która maska na dłonie najbardziej Ci odpowiada i odkryj jej zalety. Zapraszamy do składania zamówień.