logo
Kategorie404 Page Not Found

Pudry, podkłady, kremy BB, pomadki, szminki, błyszczyki czy bazy… To tylko niektóre kosmetyki do makijażu, które znajdziesz na naszych drogeryjnych półkach. Sklep internetowy KM Cosmetics ma w ofercie produkty, dzięki którym pomalujesz się w taki sposób, na jaki masz w danym momencie ochotę. Znajdziesz tu najlepsze azjatyckie kosmetyki (w tym polecane przez Azjatki kremy BB i CC), niesamowite pomadki w formie lizaka Glossy Pops, a także wiele innych produktów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Bazy i podkłady – podstawa profesjonalnego makijażu

Zastanawiasz się, jakie kosmetyki do makijażu stanowią fundament zjawiskowego rezultatu? Wizażyści są zgodni, że niezwykle istotną rolę odgrywają wyrównujące koloryt kremy, pudry i bazy. Idealnie dopasowany do rodzaju cery podkład sprawia, że wygląda ona zdrowo i naturalnie. Łatwa w aplikacji płynna formuła bezbłędnie naśladuje teksturę skóry, tuszuje ewentualne niedoskonałości, nawilża i matuje. Aby dodać sobie odrobinę blasku, warto sięgnąć także po błyszczyk Glossy pops 2 w 1 – balsam do ust i pomadkę błyszczyk w kształcie słodkiego lizaka.

Postaw na makijaż ust w stylu glamour!

Jeśli zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest efektowne wykończenie stylizacji, inwestuj nie tylko w markowy krem, bazę, podkład lub puder. Każda kobieta powinna codziennie korzystać z dobrej jakości kosmetyków do makijażu ust. Poznaj soczyście pachnące balsamy z serii Glossy Pops. Wybierz miękkie pomadki w odcieniach, które podkreślą Twoją urodę. Intensywne lub subtelne, nawilżające błyszczyki uwydatniają kolor Twoich warg i chronią je przed wysuszeniem.